This job posting isn't available in all website languages

Project Manager / Specjalista ds. Sprzedaży

Sales
SAL0323NA Requisition #
Project Manager / Specjalista ds. Sprzedaży Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Realizację planów sprzedażowych i rozwojowych Departamentu Tworzenie sieci kontaktów z partnerami biznesowymi Nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych, nienagannych relacji z partnerami biznesowymi Tworzenie ofert biznesowych dla partnerów Tworzenie sieci dystrybucji Wdrażanie postanowień wynikających z podjętych zobowiązań partnerskich Przygotowywanie dokumentacji związanej z współpracą z partnerami Dbałość o efektywność kosztową podjętych działań Raportowanie efektywności podjętych działań do Dyrektora Biura Współpraca z innymi Biurami Departamentu oraz z innymi Departamentami Wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne) Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży lub zarządzania projektami / produktami Umiejętność prowadzenia zaawansowanej analizy biznesowej w projektach sprzedażowych Umiejętność samodzielnego prowadzenia inicjatyw małych i średnich projektów – doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek Komunikatywność i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne Nastawienie na realizację celów sprzedażowych Podejście biznesowe, samodzielność i inicjatywa w działaniu Doświadczenie w pracy w instytucji finansowej – będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Możliwość wprowadzania nowych rozwiązań Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie Prywatną opiekę medyczną Pakiet sportowo-rekreacyjny Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Previous Job Searches

My Profile

Create and manage profiles for future opportunities.

Go to Profile

My Submissions

Track your opportunities.